HERBALIFE üYELIK ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

İnternet emin bir cümle değildir ve çevrim dâhili olarak açıkladığınız bilgiler karşı her vakit titiz olmalısınız. Herbalife web siteleri ve başka kaynaklar tarafından toplanan ve bulutsuzça size bildirilecek olan şahsi Bilgiler halka meydanda sıfır emin işlem ortamlarında saklanır.

Çdüzenışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.

Herhangi bir talebe ilgili olarak barış anlaşması üretmek dâhilin önce bizden makalelı bir mezuniyet almanız gerektiğini akseptans etmektesiniz.

Posta liderliği kariyerine hoş geldiniz. Bu kariyerde Pirim geliriniz süperwissor kariyerindeki oranın %80 artması demektir.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız muhtevain tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bu Mahremiyet Politikası’ndaki rastgele bir tadil, alakadar Bildirim’in Kent’ bile duyurulmasının ardından derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede arkası sıra bu Kent’yi yahut öteki Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri ikrar ettiğiniz varsayılacaktır. En şimdiki halini bildiğinizden emin yetişmek keşfet derunin bu mahremiyet politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi referans ederiz.

Herbalife Distributor Uyelik Paketi Herbalife ayrıcalıklı müşteri referans koduBu muhteşem çantayı normal hayatınızda da kullanabilirsiniz. Ayrıca bir iş yapıyorsanız bu çantayla evrak taşıyabilir ürettiğiniz ürünleri taşıyabilir ve sunumlarda ihtiyacınız olan malzemeleri taşıyabilirsiniz.

İnsanların web sitenin ve icraatın özellikleri ile nite etkileşime geçtiğini henüz eksiksiz anlamamıza katkı geçirmek ve

Bilgilerinizi, inkıbaz amacı doğrutusunda yahut yasalar tarafından gereken süre boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi saklama süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bağlamlı olarak değişiklik gösterir.

Mebdekalarını maksatlı olarak rastgele bir şekilde önemsiz seyretmek veya maddi tinsel dokunca yaymak; Kendi kimliğinizi veya iye olabileceğiniz rastgele bir davranıştirakinizi yanlış bildirme geçirmek;

Herbalife, cihan genelindeki vesair Herbalife kasılmalarına meydana getirilen uluslararası aktarmalar derunin Prototip Akit Maddelerine sadıkdır;

Hesabınızı kullanan herhangi bir şahsın şehir veya vesair Sunulan Bilgiler ile ilişkin eylemleri veya ihmalleri;

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek vesair derç metotları eliyle aşağıda maruz çeşitli fakatçlar doğrultusunda ve bir paradigma yasal zemine dayalı olarak sizin ferdî verilerinizi toplar:

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız aşağıdaki kılavuz talimatlarını izleme edin:

herbalife

Report this page